Roster

SENIOR JUNIOR
ARELLANO UNIVERSITY ARIAS, JOSHUA R. ANCHETA, CARL JAEDRIANNE C.
CARANYAGAN, CARLO R. CERUJANO, DON LAURENCE R.
DELOS SANTOS, DON TYRONE M. ERESE, JAMES MICHAEL B.
LLANTADA, KYZ D. ESCOTE, LEONEL B.
PARADO, JEREMY LORENZ F. GELUA, MC KERTZEE
VIERNES, TUCKER HOWARD ELSTEINE M. MONTEZA, JOMARIE T.
IBANEZ, KYLE JAZZ G. (R)
COLEGIO DE SAN JUAN DE LETRAN BALTAZAR, MELWYN KENNETH A. BALLETE, PRINCESS NICOLE A.
BARROGA, PAUL CHRISTIAN P. DALUZ, CHRISTIAN MARK N.
DESTURA, LIAN PATRICK L. MARTINEZ, MANOLO ANGELO D.L.
FUERTE, MARY JOYCE T. OCSAN JR., MELITO M.
MABASA, MARCO JAY M. OSENA, ALEXIS ANNE P.
YAP, ERIC ROBERT R.
VALENZUELA, KRISTIAN ELVIN G. (R)
COLLEGE OF ST. BENILDE ARUZO, CHARLES DANIEL B. DATUIN, ALFONSO O.
BALINGIT, HAND CHRISTIAN G. DELA CRUZ, TIMOTHY JAMES P.
BUSA, NELSON JR U. FETIZA, HENRICK THOMAS DC.
CABUAL, GINO DIVINO L. GATCHALIAN, JOSEPH ELIJAH T.
REYES, PRINCE KENNETH D. GONZALES, JULIUS B.
SAMANTILA, DARYL UNIX D. PARRO, FRANCIS ROI E.
EMILIO AGUINALDO COLLEGE BORILLO, ALLAM KENNETH T. CANLAS, REGINAL ACE
DELIS, KENNETH PAUL M. DACUMOS, NATHANIEL JAMES T.
GONZALES, RONFRANCIS L. ESTRELLA, CLARK JAEUS B.
PEREZ, CARLO JAMES P. LALAS, GENX L.
PUNZALAN, RICKY ROSE C. PEROCHO, IAN GABRIEL T.
REMALDORA, PAUL VINCENT
JOSE RIZAL UNIVERSITY GUTIERREZ, JAYMARC G. ASUNCION, JAY DOMINIC V.
LOMIO, MARC KENNETH C. BUHAIN, NICOLE ARIELLE E.
OBIÑA, RODEL B. DULLON, KURT JANSEN T.
RODRIGUEZ, PAUL LEO C. REYES, JIEN P.
TRAJANO, JONATHAN D. RUGAY, JOEMAR CHRISTIAN R.
VERAÑA JR., HENRY A. VERAÑA, RUSSEL A.
LYCEUM OF THE PHILIPPINES UNIVERSITY CURIOSO, JR. ROMULO E. GALPO, CHARLES VINCENT M.
FORTIN, ARTIÑO PAUL A. GALPO, GABRIEL ANGELO M.
JOTA, JONATHAN M. GUYO, GERLADINE B.
GARONG, STEVENSON G. ROSARDA, JOSHOV ALEKHINE A.
MENDIOGARIN, JHOEMAR D. SAYAMAN, ANGEL XYZINE V
TALAN, WALT ALLEN N. SEBASTIAN, RONN DAVID L.
MAPUA INSTITUTE OF TECHNOLOGY ANDRES, KARL VINCENT KASPAROB BABAO, JOSE ROMUALDO
CABIDA, CHRISTIAN DAVE CADORNIGA, MILSTEIN REI
DELOS SANTOS, GLENN MIDEL ICO, JONAS
GARCIA, PAOLO ANGELO MEDINA, JOHN PAULO GASPAR
TRINIDAD, JOHN REY MENDOZA, ABRAHAM
RELATIVO, PAUL CARLO YAO, JANA FRANCESCA
SAN BEDA COLLEGE BARCELON, BRYAN B. ALANAN, BRENT LENARD B.
DATU, ALCON JOHN Z. BALQUIN, JR., ALFREDO C.
DULAY, DAVE PATRICK D. HERNANDEZ, JORIC JUSTINE F.
LAGULA, MCDOMINIQUE O. KOH, KERBY S.
LUCHINA, CHRISTIAN DAVID S. ONCITA, JOHN PHILLIP F.
TURQUEZA, MARI JOSEPH L. PAGALA, IZRIE PHILEO D.
SAN SEBASTIAN COLLEGE – RECOLETOS AGUSTIN, JADE M. CABILES, ALBERT KENTH V.
BERNALES, CARL LEMUEL P. CERENO, JUDE A.
CAROC, LEONEL M. CUNANAN, HAROLD THADDEUS A.
DEL ROSARIO, MARK RENZ A. DE LEON, RONWELL JOHN L.
FLORO, RALPH JORDAN S. MARQUEZ, JOSHUA S.
VALDEZ, MARK DOMINICK A. MUNCAL, MARTIN MARCUS P.
UNIVERSITY OF PERPETUAL HELP SYSTEM DALTA AVENILLA, JEMAR D. ALLADO, ALBERT EMMANUEL T.
DEJAYCO, KIM ZSOFIA L. CANTELA, JUAN SAMSON GUILLERMO R.
MIRANDA, STEPHEN MATTHEW C. CANTELA, LORENZO AARON R.
ROVILLOS, KENNETH MARTIN DL. CERVALES, SEAN EDSEL B.
SALGADO, PATRISHA ANNE O. RIVERA, LOU ANTON A.
VILLANUEVA, CARL MICO C. TRINIDAD, CHRISTIAN EMMANUEL R.